Osobní web Františka Lébla

Koníčky

Kovošort

Kovošrot

Mým hlavním koníčkem je teď kovošrot, jak už jsem začínal napsal od sedmé třídy pomáhám zlepšení provozu sběrny. Podařilo se mi udělat internetové stránky a opravil důležité věci. V práci jsem rozebíral, zpracovával kovové i nekovové materiály. Dále jsem pomáhal nakládat kontejnery.

Plavání

Plavání je mým nejdelším koníčkem, který jsem dělal od druhé třídy. Na plavaní chodil velice rád byli často akce například závody s druhým klubem jmenoval se TJ Slovan Karlovy Vary. Konalo se spousta potápěčských akcích bohužel byli pouze dvakrát maximálně třikrát za rok. Když začal covid plavaní se zrušilo a teď už tam nechodím, protože jsme si celá parta řekli, že už tam nechceme chodit. Občas si s přáteli zaplavat do KV Areny.

Sváření

Mig svářečkaMMA svářečka Také jsem si našel svůj nový koníček, kterým je sváření, abych mohl opravovat kontejnery co máme. Koupil jsem si Omicron 206 to je Co2 přístroj a Kuhtreiber RS 190. Naučil jsem se základní věci, potřebné ke sváření a do budoucna si chci udělat svářečské zkoušky.

Loď

Další koníčkem je také loď, kterou máme na chatě u vodního díla Jesenice nedaleko Chebu, kterou přivezl můj táta z Chorvatska a začala se renovovat. Loni se nám stalo že se bohužel při bouři dostala na břeh celá se rozbila, museli jsme ji odvést do Karlových Varů a opravit celý trup lodi znovu vše zalaminovat a poté natřít.

Sporty

Všechny sporty, které jsem zkusil mě bavili a vždy jsem byl rád, když jsem měl čas jít ven s kamarády. Zahrát si na fotbalovém hřišti, také jsem jezdil na kole, lyžoval, chodil na běžky. Nejvíce oblíbeným sportem po plavání byla vybíjena, kterou jsme hráli ve škole a velice mě bavila. Chodil jsem do kroužku míčových her, abych si mohl zahrát vybíjenou.