Osobní web Františka Lébla

Hry

Minecraft

Minecraft byl první hra, kterou jsem v životě hrál. Strávil jsme na ní docela dost času a nejlepší na tom bylo to, že se mnou chtěl každý hrát, protože mě vůbec nevadilo, že třeba čtyři hodiny strávím nad těžením a ostatní budou stavět.

League of Legends

League of Legends League of Legends byla hra, kterou jsem hrál od sedmé třídy, když jí hráli, kamarádi. Když přijela moje sestra s bývalým přítelem k nám na chatu a začali hrát Lolko, já jsem si to hrozně chtěl zahrát s nimi, ale bohužel náš internet byl pomalí. Lolko jsem začal hrát aktivně. Věnovla jsem hře všechen volný čas. Každý den jsem chtěl hrát Lolko. Desítky hodin za týden hra má spousta postav a linek které jsou top, jgl, mid, bot (adc, support). Já jsem ve svých začátcích hrál top, neboli horní linku, kde jsem ztrácel své nervy hrál jsme zde volibeara a cho'gatha tyto postavy jsme měl velice oblíbené kvůli tomu, jak tyto postavy byli odlišné od ostatních. Bohužel v roce 2020 se stalo, to že volibear byl předělán a já jsem v tu chvíli přestal hrát top linku a začal jsem hrát svojí novou linku čím se stala bot role adc, kde hraji nejčastěji tristanu, sivir anebo vayne, kde teď trávím většinu her v League of legends.

Don't Starve Together

Don't Starve Together Don't Starve Together je hra, kterou jsem jednou viděl hrát někoho na youtube a řekl jsme si s kamarádem ze základní školy, že si to zahrajeme a od té doby si párkrát za měsíc zahraju. Don't starve together jako už název ukazuje, tak nehladovějte hra je o přežívání má soustu části. Je zde celkem 22 postav za které můžete hrát, každá postava má své kladné ale bohužel i záporné schopnosti. Já jsem si ve hře oblíbil postavu Wolfgang. Wolfgang je postava která nemá moc schopností, ale má jednu a ta je, že pokud se nají tak zesílí a má větší sílu než všichni ostatní.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive je další hra na, které jsem strávil hodně času, poněvadž jsme jí začal hrát v prvním ročníku střední školy díky svým spolužákům. Tato hra se mi bohužel znechutila a začátku druhého ročníku jsem jí přestal hrát aktivně. Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 je hra kterou poslední měsíc hraji s mými dvěma kamarády Františkem Dedichem a Františkem Kratochvílem každý víkend je to kooperativní FPS střílečka o tom, že jsou zde čtyři hráči a snaží se dostat v apokalypse na konec a zachránit se. Je zde 56 map každá mapa má od dvou do pěti částí, každá část je ukončena úkrytem. Jsou zde většinu času jen základní zombíci, ale také jsou speciální postavy, které jsou několika násobně silnější. Hra je hodně o spolupráci se spoluhráči, jak se dokážou komunikovat a držet při spolu.

Mých deset nejoblíbenějších her:

  1. Don´t Starve Together
  2. The Forest
  3. Left 4 Dead 2
  4. Euro Truck Simulator 2
  5. League of Legends
  6. DEVOUR
  7. Counter-Strike: Global Offensive
  8. Payday 2
  9. Goose Goose Duck
  10. Raft