Můj web

Něco o mě

Narodil jsem se 1. května 2003 v Karlovarské nemocnici. Když mě odvezli domů, čekla na mě o 10let starší brácha a prababička s pradědou. O dva roky později se narodil mladší brácha.Jak jsem zmiňoval, tak jsem se narodil v květnu, takže jsem znamení býka. Považuji se za klidného člověka, někdy až moc, ale když mě někdo hodně naštve, tak taky umím dobře vybouchnout. Mezi mojí oblíbenou barvu patří rozhodně žlutá. Tu jsem si jako malý oblíbil a nosil jsem skoro pořád žluté oblečení. Mezi moje oblíbené pokrmy patří svíčková na smetaně a pořádný kuřecí řížek. Taky mám rád kočky. Ještě když žila babička, tak měla 3 kočky, a vždycky když jsem byl u ní, tak jsem si je vzal všechny na klín a nikam jsem je nepustil. Taky díky tomu mi babička dala přezdívku "kočičí král".

Koníčky

Rád jezdím s mými kamarády do Nejdku na zimní stadion, kde ještě s pár lidmi hrajeme hokej. K hokeji jsem se dostal díky třídnímu učiteli na základní škole, který začal před několika pravidelně každý pátek jezdil do Nejdku na zimní stadion a začal tam brát žáky, kteří o to měli zájem. První rok co jsem měl toho třídního, tak jsem to ani pořádně nezaznamenal, že něco takového pořádá, ale někteří kluci tam už jezdili a tak jsem se rozhodl se k nim jednou přidat. A od té doby jsme tam jezdili pravidelně a já si tento sport docela oblíbil. Ale teď poslední rok byl stadion zavřený, tak jsem se aspoň v zimě scházeli na novorolském rybníce a tam hráli, ale nejdřív jsme museli opětovat pár sil na odklizení hrací plochy.

Mezi můj druhý "sport", který jsem dělal po dobu, co jsem chodil na základní školu byl florball, na který jsem se spolužáky chodil každý úterý po škole do školní tělocvičny, kde jsme trénovali. Florbal mě taky dost bavil, protože byl podobný hokeji. Díky tomu, že jsme chodili v úterý trénovat, tak jsme se účastnili florbalových turnajů, ve kterých jsme soupeřili s ostatními školami. Obvykle jsme se dostali do okresního kola, ale nepostoupili jsme, ale jednou jsme postoupili až do kraje, kde jsme skončili předposlední, ale bylo to nejdál, kam se kdy na základce kdo dostal.