Já a hudba

Začátky

Všechno to začalo, ještě když jsem byl ve školce a poprvý jsem šel na trhání zubu. To si pomatuji, že jsem to v celku zvládl. Poté co jsem přijel domů, tak mi rodiče jako odměnu koupili flétnu a já byl nadšený. Ihned mě přihlásili do hudební školy, kde jsem chodil k učiteli na flétnu a do hudební nauky, V hudební nauce mě to moc nebavilo, a to mě trochu odrazovalo od hraní, ale nadšení z flétny bylo větší, takže mě to neodradilo. Můj učitel byl skvělý, uměl naučit a byla s ním i velká zábava, a proto mě tam bavilo chodit. dokonce jsem zjistil, že má chatu kousek od naší a párkrát v létě jsem ho tam i potkal. Nějak po dvou letech co jsem začal hrát, jsem začal chodit na různé vystoupení a jednou jsem vystupoval dokonce i v Německu. Postupem času mě flétna postupně začínala omrzovat, a tak jsem přestoupil na trumpetu.

Trumpeta

Na trumpetu jsem moc dlouho nehrál, ale i přesto bych se k tomu někdy chtěl vrátit. Můj učitel na trumpetu byl velmi přísný, ale za to dokázal velmi dobře naučit. Moc rád jsem tam popravdě nechodil, ale hrál jsem dokud mě to bavilo.

Kytara

Nakonec jsem zkončil u kytary, kde jsem už chodil do nové hudební školy. Hra na kytaru mě velice bavila a i baví, sice už do hudební školy už nechodím, ale občas si na kytaru zahraji. Jednou na hodině mi učitel říkal, že přijde ještě jedna jeho žačka a že budeme spolu hrát na koncertu jednu skladbu. Když přišla, tak jsem zjistil že to je moje spolužačka. Po nějakém čase se měnili ředitelé a ředitelku vystřídal učitel, kterého jsem měl na flétnu. Ten založil orchestr, kam mě pozval a já začal chodit do orchestru. Zezačátku jsme moc nevystupovali, protože jsme museli něco natrénovat. Po nějakém čase jsme vystupovali na konci koncertu a mělo to úspěch, tak jsme hráli i na novoročních slavnostích města. Ale jak jsem nastoupil na střední školu, tak jsem přestal chodit do ZUŠky, protože jsem na to neměl už čas.