Nejoblíbenější filmy


Nejoblíbenější film

Baby driver

Jde o mladého řidiče, který pomáhá zločincům ujíždět z místa činu.Vždy když Baby driver řídí poslouchá své nejoblíbenější písničky.Potká ženu svých snů a bere ji jakou svou příležitost skončit se zločinem.Na jeho poslední akci, do které nechtěl ani jít, ho policie zatkne. Poté co ho pustí z vězení, se rozhodne postit město zločinu a se svou přítelkyní začne žít nový život

baby driver

Creed

Hlavní postava Adonis Johnson, nikdy nepoznal svého otce Apolla Creeda, který umřel v ringu ještě před jeho narození. Vyrůstal u své matky, když vyrostl odstěhoval se do Pjiladelphie, kde žil Apollův nejlepší přítel Rocky Balboa. Adonis chtěl, aby ho Rocky trénoval, ale ten odmítl. Když objeví v Adonisovi sílu a odhodlání, které má po otci, tak přistoupí na to, že ho bude trénovat. Adonis pod velením Rockyho vyhrává každý zápas a když zápasí o titul šampióna, dostane od matky kraťasy po svém otci a začne si říkat Creed.

creed

Rychle a zběsile 5

Obsazení

Dominic Toretto se rozhodne okrást mafiána, který má podplacené celé Rio. Po tom co Toretto ukradne mafiánovi safe se 100 miliony dolary, ho Začne pronásledovat agent Hobbs. Při jedné z přestřelek Toretto a Paul zachrání agenta Hobbse a tak jim dluží život, proto je nechá jít, ale safe si chce nechat u sebe, vezme si ale jen prázdnou maketu safu a tak Torreto i celý jeho team odjíždí z Ria s neskutečným množstvím peněz.

Toretto a Walker