Něco o mně

František Sloboda


Úvod

Jmenuji se František Sloboda, je mi 17 let a narodil jsem se 13.10.2003, bydlím v Kralových Varech v panelovém domě. Bydlím zde se svou rodinou, která se zkládá z mamky, táty, bratra, psa, kočky a hada. Vystudoval jsem zakladní školu Konečná a nyní studuji na Střední Průmyslové škole Ostrov. na základní škole jsem začal hrát basketball, který hraju do dnes. Táké jsem zkusil football, ale ten nebavil. Mezi moje nejoblíbenější zvířata patří pes a outloň(což je malá roztomilá opička s velkými vykulenými očmi), ale miluji všechna zvířata. Jako malý jsem se chtěl stát profesionálním basketballistou, již ale vím, že to nejspíš nemá smysl a tak se snažím věnovat elektrotechnice, abych se stal dobrým elektrikářem a měl velký příjem peněz.

já

Já s depresemi z Online výuky

Mé koníčky

Jak už jsem říkal, od svých 7 let jsem začal hrát basketball, na který mě přivedl spolužák. Basket mě začal bavit hned od začátku. Někdy mě byvil více, někdy méňe, ale vždy jsem u toho vydržel a hraji ho do dnes, i když je to v této době trochu náročnější.Jako můj druhý koníček bych řekl, že je hraní počítačových her, vzhledem k tomu, že mě čtení ani nic podobného nepřitahuje, a tak jak mile přijdu domu, zapnu počítač a jdu hrát League of Legends, Enlisted a nebo Cod Warzone, který teď hraji často se svými kamarády.

Vzdělání

Chodil jsem do školky, kterou mám hned před barákem. Do školy jsem chodil na Konečnou 25, kterou mám od baráku ani ne 5 minut, zde jsem potkal spostu dobrých kamarádu, se kterými se momentálně moc nebavím. Po základní škole jsem nevěděl, kam jít a tak jsem se rozhodl pro SPŠO obor elektrotechnik, protože elektřina, tady bude pořád, což znamená, že budu mít dost práce.

moje škola

Má základní škola Zš Konečná

Hudba

Momentálně nejvíc poslouchám rap, jak český tak americký. Občas si i poslechnu nějaké staré rádiovky. Z českých rapperů mám nejradši Viktora Sheena, Nik Tenda a Vercettiho.Z amerických rapperů nejvíce poslouchám Juice Wrdla, který umře lve svých 19 letech.