web Quida Nežádala

O mně

Jmenuji se Quido Nežádal. Je mi 17 let a narodil jsem se 28. února 2005 v Karlových Varech kde jsem zároveň i vyrůstal a chodil do základní školy. Aktuálně jsem studentem 2. ročníku na Střední průmyslové škole v Ostrově, kde studuji obor elektrotechniky. Ke sportu jsem měl vždy pozitivní vztah a pokaždé jsem si našel něco co mě bavilo. Zbytek volného času většinou využiju na hraní počítačových her, sledování filmů nebo také posloucháním písniček, když mám zrovna náladu. Taky jsem takový typ člověka, který má rád změny a je nedočkavý, rychle se mi dokáže něco až znechutit, když nad tím trávím až moc času. V poslední době se asi nejvíce věnuji škole a sám sobě.

Abych o sobě ještě něco řekl, tak například mám rád spánek a nemám problém spát občas třeba až do odpoledne, jen tak abych se probudil na oběd, najedl se, pak si zase odpočinul (protože proč ne) a potom si například zajdu ven. také mám malého otravného bratra který je o 3 roky mladší :) . Jinak nesnáším zimu a za mě je léto njlepší nejspíš je to kvůli tomu teplu, neřekl bych že mi vadí až tak moc chladno ale spíš mi nejvíce vadí to počasí, které je právě nejvíce kolem podzimu a zimy. Navíc miluju ten pocit když se mohu někde v létě schladit ať už nějakým chlazeným pitím nebo tím že si někde skočím do studené vody.

Další věcí kterou bych připomněl je to, že mi nevadí turistické nebo jakékoliv jiné výlety ať už do přírody nebo do měst, poslední dobou i občas cvíčím ale ne zase tak moc, jak bych já sám chtěl a to asi z toho důvodu, že si nedokážu najít nějaký volný čas který by mi to umožnil. tím jak jsem říkal že cvičím jsem myslel hlavně posilování například v posilovně, na venkovních tyčích nebo klidně doma ale mimo to chodím také hodně běhat.

Dále mám už také nějaké zkušenosti pracování ve skupině a být tzv. leadrem a to hlavně z toho důvodu že už několik let jezdím na tábory a na jednom z nich, na který jezdím poslední dobou, jsem byl už několikrát instruktorem nebo praktikantem skupinky malých dětí pro které jsem musel vymýšlet různé aktivity a neustále na ně dohlížet.