web Quida Nežádala

Hry

Hraní her

Další zálibou, kterou bych připomněl je hraní počítačových her. Hraní video her neberu až tak vážně jako většina lidí, kterými jsem v životě obklopen a nestává se mi moc často, že bych strávil více jak 4 hodiny denně hraní her. Když už si mám tedy pak vybrat, tak preferuji online hry jako například battle royal typ her, možná je to také tím, že nemám rád, když na něco musím čekat a u tohoto typu her je skoro pořád nějaká akce. Jedním takovým příkladem je hra Apex Legends, což je FPS BR hra, na které trávím asi nejvíce času při hraní video her, a možná i hra u které jsem zatím vydržel asi nejdéle co se týče her na počítač. Kdybych se měl zamyslet nad tím kolik peněz vlastně do her dávám tak si nemyslím že bych se dostal na nějakou obrovskou částku, většinu her které mám se mi povedlo sehnat zadarmo nebo se slevou protože kupovat si hru za 60 eur my přijde trochu cringe. Abych se ale dostal trochu zpět ke hře Apex Legends. Tato hra funguje na principu battle royale her což znamená, že v jedné hře mezi sebou bojuje několik desítek (60) hráčú, kteří jsou rozděleni do týmu většinou po třech neboli do takových trio squadů. Na konci hry, která se odehrává na jedné ze čtyř map, které se pomalu zmenčují, může zbýt pouze jeden výtězný tým.

apex

Další hrou kterou jsem hodně hrával a ještě si ji občas zahraji je Valorant. Zase se jedná o online FPS competitive hru ve které jsou dva týmy ketré se buť snaží o to plantnout spike (aktivovat bombu na mapě), nebo v případě duhého týmu spike defusenout. tuto hru jsem ovšem velmi omezil a to hlavně z toho důvodu, že má vcelku dost ofenzivní komunitu a lidi které máte v týmu většinou více někomu pořád nadávají místo too aby pomáhaly.

valorant

Vzhledem k tomu, že mám rád sledování hororových filmů, tak mám rád hraní hororových her. Jedním takovým posledním tytulem který jsem nedávno dohrál je hra Outlast. Podle mýho názoru je to naprosto povedená hra s upoutavým příběhem, kde vás na konci hry posedne "wallrider" kterého se pokoušíte předtím zničit, ale později vás zastřelí SWAT tým nebo něco takovýho v nějaký laboratoři v podzemí, takže to končí tim že vás zastřelí s černochem v těle a taky jsem to teďka celý vyspoileroval, takže není zač. tato hra má také DLC které zrovna hraji a zároveň také pokračování Outlast 2 které si rozhodně ještě někdy zahraju.

outlast

Soupis her které aktuálně hraju

AMOGUS

yes pak ještě hraju amongus 24/7 je to top hra nejvíc impostor hej a pak fejkuju tasky yes občas to ventnu. pak někdo reportuje, nějky cheateři asi no a pak je to celkem sussy, neříkám nic jako, raději at to nejse já hej protože je nejvíc scarry když zatebou běží nějakej random cápek a najednou světla v down, tak jako co maš pak dělat že jo. ale i přesto mužeš pak taskovat dal takže rly to neřešim. si myslim že je to fakt super hra a havne jsem to hrál ještě s kamošema na zakladce ještě předtim než to byl takovy hajp. prostě co jsem chtěl říc timhle celim je to, že hnědá je nejvíc op barva protože prostě kdo by si myslel že je impostor černej. další je uplně dobrá barva tyrkysova protože pomlu nikdo nevi jak se to řekne v angličtině takže celkem ez win.

yes adfhsgfnsfgdbh

sus no